logo
Деснянська районна організація
Товариства Червоного Хреста України
Українська

Підтримайте нас і зробіть свій внесок

Ми в соціальних мережах:

banner-2.jpg

Запрошуємо до співпраці:

Деснянська районна організація Товариства Червоного Хреста України

Медико-соціальний центр
Товариства Червоного Хреста України Деснянського р-ну

02156,
Київ,
вул. Курчатова 8-А,

тел.: (044) 518 54 27
факс: (044) 518 54 27

e-mail: descross@meta.ua

код ЕРДПУ: 24938455

МФО: 322669

Р/рахунок: 260013010553

Філія Деснянське тер. віділення ТВБВ № 10026/066

Головного упр.по м. Києву та області АТ «Ошадбанк»

Відеоматеріали:

Школа Першої допомоги

Школа Першої допомоги навчає рятівників.

50 рятівників-пожежників Деснянського району отримали навички з надання першої допомоги.

Цього разу слухачами Школи Першої допомоги, яку організовано при районній організації Товариства Червоного Хреста України, стали рятівники-пожежники пожежно-рятувальної служби №19 Деснянського району.

– Нам часто доводиться не тільки гасити пожежу, а й надавати допомогу постраждалим. Як правило, викликаємо “швидку медичну допомогу”, але іноді необхідно її надати дуже швидко. Як це зробити до приїзду лікарів, щоб врятувати людині життя, і навчають ці курси, – говорить командир відділення Олександр Міщенко.

Школа Першої допомоги у Деснянському районі почала діяти минулого року. Її відкриттю передувало проведення дванадцятигодинних курсів з надання першої допомоги протягом чотирьох років. Школа Першої допомоги стала першою і поки що єдиною у нашому місті, організованою при районній організації Товариства Червоного Хреста.

–Перейнявши досвід колег з Німеччини та Прибалтики, сьогодні впровадили такі заняття і у Деснянському районі. Навчання вже пройшли педагоги та учні шкіл Лісового масиву, мешканці району. Тепер у разі необхідності вони можуть не тільки особисто надати постраждалому першу медичну допомогу, а й навчити цьому своїх колег, друзів, адже кожний зі слухачів школи по її закінченні отримує сертифікат, – говорить голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Романюк.

Проводить заняття тренер-інструктор з надання першої  допомоги,  колишній військовий лікар, волонтер районної організації Товариства Червоного Хреста м. Києва Олександр Романюк. Незважаючи на те, що Олександр Романюк за основною спеціалізацією лікар-отоларинголог, під час лікарської практики йому доводилося неодноразово надавати першу медичну допомогу, рятуючи людські життя, і навіть приймати пологи. Професіоналізм тренера-інструктора підтверджено і сертифікатами Міжнародних організацій Товариства Червоного Хреста.

– Іноді життя людини вирішують лічені секунди та хвилини. Вчасно надана перша медична допомога неодноразово рятувала людей не тільки від смерті, а й від інвалідності. Вміння володіти навичками першої  допомоги, на мій погляд, необхідне кожному, – говорить Олександр Романюк.

Сьогодні Деснянський район поки що єдиний серед районів міста, де навчають наданню першої допомоги, та у районній організації Товариства Червоного Хреста України готові й надалі ділитися досвідом заради життя та здоров’я людей.

 
‌©‌ Товариство‌ Червоного‌ Хреста‌ України