logo
Деснянська районна організація
Товариства Червоного Хреста України
Українська

Підтримайте нас і зробіть свій внесок

Ми в соціальних мережах:

banner-2.jpg

Запрошуємо до співпраці:

Деснянська районна організація Товариства Червоного Хреста України

Медико-соціальний центр
Товариства Червоного Хреста України Деснянського р-ну

02156,
Київ,
вул. Курчатова 8-А,

тел.: (044) 518 54 27
факс: (044) 518 54 27

e-mail: descross@meta.ua

код ЕРДПУ: 24938455

МФО: 322669

Р/рахунок: 260013010553

Філія Деснянське тер. віділення ТВБВ № 10026/066

Головного упр.по м. Києву та області АТ «Ошадбанк»

Відеоматеріали:

Школа Першої допомоги

У Деснянському районі пройшла акція до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.

Організацією Товариства Червоного Хреста України Деснянського району було проведено акцію “Біла ромашка” до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який відзначається 24 березня, під девізом – “Чисті руки, Велика душа, Добре серце!”

Під час акції, яку було проведено у Центральній районній поліклініці по вул. Закревського 81/1, у поліклініці № 2 по вул. Драйзера, 19 та біля станції метро “Лісова”, патронажні медсестри та волонтери районної організації Товариства Червоного Хреста розповсюджували буклети з інформацією про туберкульоз з метою попередження та профілактики цього небезпечного захворювання. Адже туберкульоз на початку має “прихований” перебіг, а вчасно розпочате лікування є запорукою його успіху.

– Цією акцією ми розпочали заходи, які проводитимуться у районі в рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста на честь 95-річчя Товариства Червоного Хреста України, що відзначатиметься цього року. Місячник пройде під гаслом “Сила гуманності” з 1 квітня по 1 травня з метою формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем людей похилого віку, інвалідів, безпритульних та хворих на туберкульоз і СНІД. Під час місячника продовжуватимемо роботу зі збору та надання гуманітарної допомоги найбільш вразливим категоріям населення, за традицією буде проведено дні донора, святковий захід для Почесних донорів та волонтерів Червоного Хреста з нагоди ювілейної дати, – повідомила голова організації Товариства Червоного Хреста України Деснянського району Валентина Романюк.

Валентина Романюк

Голова Деснянської районної організації
Товариства Червоного Хреста м. Києва

 
‌©‌ Товариство‌ Червоного‌ Хреста‌ України