logo
Деснянська районна організація
Товариства Червоного Хреста України
Українська

Підтримайте нас і зробіть свій внесок

Ми в соціальних мережах:

banner-2.jpg

Запрошуємо до співпраці:

Деснянська районна організація Товариства Червоного Хреста України

Медико-соціальний центр
Товариства Червоного Хреста України Деснянського р-ну

02156,
Київ,
вул. Курчатова 8-А,

тел.: (044) 518 54 27
факс: (044) 518 54 27

e-mail: descross@meta.ua

код ЕРДПУ: 24938455

МФО: 322669

Р/рахунок: 260013010553

Філія Деснянське тер. віділення ТВБВ № 10026/066

Головного упр.по м. Києву та області АТ «Ошадбанк»

SERVICEINUA.COM - замена тачскрина айфон 4s Киев - звоните по тел +380968828800

Відеоматеріали:

Школа Першої допомоги

Молодіжний форум волонтерів Червоного Хреста. „Волонтер в світі та Європі”

В рамках укладеної угоди між Деснянською районною організацією Товариства Червоного Хреста м. Києва та Талінським комітетом Червоного Хреста Латвії вже сьомий  рік підряд команда волонтерів Червоного Хреста України бере участь в міжнародному форумі волонтерів Червоного Хреста. На цей раз приймаючою стороною був Червоний Хрест Латвії, Курземський комітет.

Табір волонтерів розмістився в маленькому живописному містечку  Угуні, на березі Балтійського моря.

Основною метою подорожі став форум волонтерів Червоного Хреста, що проходив під гаслом „Волонтер в світі та Європі”.

В роботі форуму прийняли участь волонтери Червоного Хреста Латвії, Німечинни, України та Білорусії. А команду України представляли учні та студенти Деснянського району міста Києва.

Волонтери ознайомилися з роботою Червоного Хреста Латвії, провели презентацію своїх держав, продемонстрували власний досвід, а також запропонували нові ідеї в боротьбі з негативними соціальними явищами.

Своїми враженнями поділились волонтери:

Вікторія Войтенко:

«Мені, учениці Економіко-правового ліцею, пощастило прийняти участь у Молодіжному Форумі Волонтерів Червоного Хреста, який відбувався в Латвії, в місті Угуні, з 11 по 22 липня 2013 року. На цьому форумі були представлені 4 країни: Україна, Білорусія, Німеччина та Латвія. Ми проживали в комфортабельній школі для дітей з обмеженими можливостями, на її території був спортивний майданчик, а також ліс, де ми могли проводити наш вільний час. Під час нашого перебування на форумі, нам поталанило відвідати місцеве свято - День Рибалки, що проходив у
м. Вентпілс, а також ми відвідали Талсі - місто на 9 пагорбах. Крім цього у нас були різні квести на тему- Перша допомога при невідкладних станах. Кожного вечора ми грали в різні ігри, ділилися досвідом роботи волонтерами. Я дуже рада ,що відвідала цей форум , адже крім корисної інформації, я знайшла багато нових друзів з різних країн. Я вдячна Деснянському Червоному Хресту за цю чудову можливість відвідати іншу країну».

Анастасія Ревуцька – Економіко – правовий ліцей:

„Я дуже вдячна Червоному Хресту за те, що він надав мені можливість побувати в Латвії - неймовірно красивій країні! Два тижні, які ми провели там, були незабутніми! Знайомся з дітьми з різних країн, чудова практика англійської мови з реальними носіями, море вражень. Чудова пізнавальна програма, а саме, нові знання про Червоний Хрест, ну і звичайно ж, екскурсійна програма, яка не залишає бути байдужою до цієї країни, неповторні пляжі і Балтійське море! Спасибі, за те, що зробили моє літо ще яскравішим!»

Анастасія Жукова:

Цього року я вже втретє беру участь у молодіжному форумі Червоного Хреста. І  кожного разу у мене багато яскравих і гарних емоцій і вражень, тому що я знаходжу нових друзів, не лише з України, а з інших країн, я дізнаюся багато нового і пізнавального, наприклад як надавати першу допомогу. Також я дізналася і відкрила для себе нову чудову країну - Латвію, і сподіваюся ще туди повернуся. Хочу сказати спасибі організаторам Червоного хреста Латвії та України за організацію  Молодіжного Форуму волонтерів Червоного Хреста.

Валентина Романюк

Голова Деснянської районної організації
Товариства Червоного Хреста м. Києва

 
‌©‌ Товариство‌ Червоного‌ Хреста‌ України