logo
Деснянська районна організація
Товариства Червоного Хреста України
Українська

Підтримайте нас і зробіть свій внесок

Ми в соціальних мережах:

banner-2.jpg

Запрошуємо до співпраці:

Деснянська районна організація Товариства Червоного Хреста України

Медико-соціальний центр
Товариства Червоного Хреста України Деснянського р-ну

02156,
Київ,
вул. Курчатова 8-А,

тел.: (044) 518 54 27
факс: (044) 518 54 27

e-mail: descross@meta.ua

код ЕРДПУ: 24938455

МФО: 322669

Р/рахунок: 260013010553

Філія Деснянське тер. віділення ТВБВ № 10026/066

Головного упр.по м. Києву та області АТ «Ошадбанк»

Відеоматеріали:

Школа Першої допомоги

Червоний Хрест за збереження екосистеми в Світі.

Тринадцятого серпня о третій годині дня українські волонтери Червоного Хреста вже були у прекрасному місті Німеччини – Лахендорфі. Тут зібралися на 3-й міжнародний форум волонтери Червоного Хреста Німеччини, Латвії, України та Білорусії.

Темою нашої подорожі був захист та збереження навколишнього середовища, а також підхід до цієї теми в окремих країнах, знайти нові знайомства та посилити європейський світогляд.

 

В рамках цієї теми ми відвідали багато місць, де змогли максимально наблизитися до природи та на власні очі поглянути на екологічні зони іншої країни. Завдяки Деснянській організації Товариства Червоного Хреста м. Києва в особі Романюк Валентини Петрівни українські волонтери змогли побачити і зробити те, чого не змогли б в Україні, наприклад покататися на каноє, відвідати такі міста, як Целлє та Бремен, а також побувати в музеї клімату та опинитися в чотирьох кліматичних поясах світу. Екскурсія до кукурузного лабіринту була незабутньою, а шлях в 15 км. до нього ми подолали дружньою міжнародною групою на велосипедах.

Також волонтерів України дуже вразили вітряки, які забезпечували усю країну енергією. Взагалі увесь проміжок часу був захоплюючим та подарував нам безліч яскравих емоцій.

Ніхто не очікував, що ці десять днів промайнуть так швидко, мов хвилина. Враження та емоції від цієї подорожі назавжди залишаться у серці кожного.

 

 

Затишна атмосфера та доброзичливі господарі зустріли нас дуже тепло. Волонтери Червоного Хреста м. Лахендорф влаштували безліч веселих конкурсів, які не давали сумувати нікому, а робота в групах згуртувала та дала можливість поспілкуватись та обмінятись досвідом волонтерської роботи в Червоному Хресті.

 

 

Ольга Лічко

Волонтер Деснянської районної організації
Товариства Червоного Хреста м. Києва

 
‌©‌ Товариство‌ Червоного‌ Хреста‌ України