logo
Деснянська районна організація
Товариства Червоного Хреста України
Українська

Підтримайте нас і зробіть свій внесок

Ми в соціальних мережах:

banner-2.jpg

Запрошуємо до співпраці:

Деснянська районна організація Товариства Червоного Хреста України

Медико-соціальний центр
Товариства Червоного Хреста України Деснянського р-ну

02156,
Київ,
вул. Курчатова 8-А,

тел.: (044) 518 54 27
факс: (044) 518 54 27

e-mail: descross@meta.ua

код ЕРДПУ: 24938455

МФО: 322669

Р/рахунок: 260013010553

Філія Деснянське тер. віділення ТВБВ № 10026/066

Головного упр.по м. Києву та області АТ «Ошадбанк»

Відеоматеріали:

Школа Першої допомоги

У Деснянському районі відкрито Школу Першої допомоги Червоного Хреста.

Школа навчання першої допомоги розпочала діяти у районній організації Товариства Червоного Хреста. Її відкриттю передувало проведення дванадцятигодинних курсів з надання медичної допомоги протягом чотирьох років. Школа надання першої  допомоги стала першою і поки що єдиною у нашому місті, організованою при районній організації Товариства Червоного Хреста.

 

– Перейнявши досвід наших колег з Німеччини та Прибалтики, сьогодні впровадили такі заняття і у Деснянському районі, – говорить голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Романюк. – Тепер у разі необхідності мешканці Деснянського району зможуть не тільки самі надати постраждалому першу медичну допомогу, а й навчити цьому своїх колег, друзів, адже кожний з слухачів школи по її закінченні отримує сертифікат. Співробітнику банку “Райфайзенбанк Аваль” Богдану Музиченку доводилося стикатися з ситуаціями, коли внаслідок ненадання вчасної першої медичної допомоги люди втрачали життя, або ставали інвалідами.

– Вже давно думав про відвідування такої школи. Не міг знайти подібну. Тому, коли дізнався про відкриття та функціонування школи надання першої медичної допомоги на базі організації Товариства Червоного Хреста у Деснянському району, дуже зрадів і одразу ж сюди прийшов. У нас, на жаль, курсів, шкіл, де б на високому професійному рівні навчали цим необхідним кожній людині навичкам – майже немає. Вже після першого заняття зрозумів, що не помилився, прийшовши сюди,               – говорить Богдан.

Проводить заняття тренер-інструктор з надання першої  допомоги, підполковник у відставці, колишній військовий лікар, волонтер районної організації Товариства Червоного Хреста України Олександр Романюк. Незважаючи на те, що Олександр Романюк за основною спеціалізацією лікар-отоларинголог, під час лікарської практики йому доводилося неодноразово надавати першу медичну допомогу, рятуючи людські життя, і навіть приймати пологи. Професіоналізм тренера-інструктора підтверджено і сертифікатами Міжнародних організацій Товариства Червоного Хреста.

– Іноді життя людини вирішують лічені секунди та хвилини. Вчасно надана перша медична допомога неодноразово рятувала людей не лише від смерті, а й від інвалідності. Вміння володіти навичками першої медичної допомоги, на мій погляд, необхідне кожному, – говорить лікар.

 
‌©‌ Товариство‌ Червоного‌ Хреста‌ України